Magraf

Magraf ®

Firma Magraf zakończyła swoją działalność z końcem roku 2019.

W dalszym ciagu można zakupić koraliki i inne artykuły pozostałe w magazynie.

Od 1987 roku firma Magraf zajmuje się importem czeskiej biżuterii Jablonex, znanej na całym świecie z doskonałej jakości, nowoczesnego wzornictwa i trwałości. Najbardziej intensywny rozwój „króla szkła” przypadł na drugą połowę XX wieku, na którego pokazy w latach 70 przybywały do Jablonca tak znane osoby jak Grace Kelly czy Catherine Deneuve. Obecnie zakłady grupy Jablonex zostały wykupione przez grupę Preciosa S.A. i to dzisiaj Preciosa S.A. wiedzie prym na światowych rynkach jako lider w produkcji szkła ciętego.

Magraf

Firma Magraf to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce ze szklanymi i drewnianymi koralikami oraz z akcesoriami do tworzenia biżuterii. Specjalność firmy Magraf to sprzedaż koralików drobnych, dostępnych w szerokiej gamie kolorów i kształtów – koraliki rurki, farfalle, kropelki, charlotte czy nowość na rynku 2011 koraliki twins. Firma Magraf stawia także duży nacisk na stale poszerzającą się ofertę koralików perłowych, drewnianych, szlifowanych, porcelanowych, a także ostatnio kamieni naturalnych, muszli oraz japońskich koralików Miyuki.

Koraliki i półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Ambicją firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, dlatego cały czas staramy się podążać za trendami mody, zawsze stawiając na jakość, trwałość i tradycję. Zachęcamy do tworzenia wyrobów z koralików poprzez kursy instruktażowe biżuterii oraz ozdób na naszym blogu i na serwisach społecznościowych.

Biżuteria Jablonex

Prowadzimy również produkcję własnej biżuterii. Kładziemy duży nacisk na oryginalność naszych produktów tak aby każda biżuteria była wyjątkowa. Oferujemy ogromny wybór biżuterii wieczorowej (strass), perłowej, drewnianej oraz ślubnej – po prostu podkreślamy piękno.Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.